MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ

Hledáme zkušenou kolegyni/kolegu pro oblast kompletního zpracování a účtování mezd pro cca 300-400 zaměstnanců.
Hledáme odborníka, který si poradí nejen s běžnou mzdovou agendou, ale třeba i s cestovními příkazy, nebo s kontrolami z příslušných úřadů. Odborníka, který zná zákonné termíny a bude je dodržovat.
Současně však hledáme člověka, který ví, jak citlivá věc je pro zaměstnance mzda, a je ochotný pro ně udělat něco navíc.

Popis pozice

Co všechno vás na této pozici čeká:
  • Vedení mzdové agendy – kompletní zpracování mzdové agendy pro výrobní a vývojovou společnost TESCAN Brno a postupně i pro další dvě české pobočky TESCANu  (celkem až cca 400 zaměstnanců), zodpovědnost za správnost a včasnost zpracování mezd
  • Účtování mzdových nákladů včetně odsouhlasování v účetnictví
  • Komunikace se státními institucemi – MSSZ, ZP, ÚP, FÚ – přihlášky, odhlášky, měsíční přehledy, zpracování ELDP
  • Zpracování daňové agendy – daň z příjmů fyzických osob včetně RZD, srážková daň
  • Provádění srážek zaměstnancům – poskytnuté benefity, exekuce apod
  • Zpracování a účtování služebních cest – zahraniční i tuzemské cesty (přibližně 20-25 případů měsíčně)
  • Další účetní operace dle potřeby
  • Práce v informačním systému RON (mzdy, docházka), QAD (účetnictví)

Požadujeme

Pozice je šitá na míru zájemcům, kterým nechybí:
  • Zkušenosti na obdobné pozici alespoň 2 roky  - je nezbytná znalost mzdového účetnictví ve větší společnosti a orientace v související pracovně-právní, mzdové a daňové problematice. Od nás můžete určitě očekávat zaškolení v ostatních oblastech – IS (RON,QAD), účtování cestovních příkazů (v případě potřeby), apod., a poskytnutí pravidelných školeních v související legislativě.
  • Pečlivost a zodpovědnost – zní to jako klišé, ale toto je pro nás zcela zásadní – roli mzdové/ho účetní/ho chápeme jako velmi zodpovědnou, je nutné umět si zorganizovat čas a stanovit si priority tak, aby vždy byly dodrženy zákonné termíny, ale i interní firemní „pravidla hry“.
  • Ochota ke spolupráci – v roli mzdové/ho účetní/ho budete součástí účetního oddělení, ale budete fungovat samostatně, velmi úzce budete spolupracovat s HR oddělením.
  • Prozákaznický přístup – všichni zaměstnanci budou vašimi interními zákazníky a jedním z vašich cílů by mělo být odvést pro ně službu, včas a správně.
  • Znalost angličtiny alespoň mírně pokročile – TESCAN je globální společnost, proto v našich prostorách stále častěji zaznívá angličtina. Neočekáváme od vás bezchybnou znalost, ale schopnost dorozumět se s anglicky mluvícími kolegy – osobně nebo přes e-mail.

Nabízíme

Co umíme nabídnout:
  • Samostatná a zodpovědná pozice
  • Odborný růst
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Dotovaná karta Multisport nebo ActivePass, výhodný mobilní tarif
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Finanční bonusy, bonusy za doporučení nových kolegů, k významným životním událostem, apod.
  • Bezúročná půjčka na bydlení
  • Dobrovolnické aktivity
  • Stravenky a dobrá káva na pracovišti
  • Zázemí pro cyklisty i jiné sportovce
  • Pracoviště v Brně – Kohoutovicích

Zasláním životopisu dávám souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu max. 6 měsíců.

Souhlasím, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, nad rámec uvedeného výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 roky, lze jej kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

 Našel/našla jste to, co hledáte? Pak neváhejte a zašlete nám profesní životopis. Budeme rádi, pokud v průvodním emailu uvedete i stručnou informaci, čím Vás pozice zaujala. Nemáte zrovna životopis u sebe? Nevadí, pošlete nám ho později.
Děkujeme.