Ředitel malé SW firmy – TESCAN 3DIM

TESCAN 3DIM je malá firma s 25 zaměstnanci zaměřená na zakázkový vývoj software pro zpracování 3D obrazových dat. Dlouhodobě spolupracujeme s americkým partnerem na vývoji software pro plánování dentálních implantátů a vyvíjíme také software pro vizualizaci a analýzu 3D obrazu z elektronové mikroskopie.
Od roku 2018 jsme součástí celovětové skupiny TESCAN ORSAY HOLDING – jednoho z předních dodavatelů elektronových mikroskopů.

 

Popis pozice


Koho hledáme
Stávající ředitel společnosti přebírá novou roli v rámci skupiny TESCAN. Proto hledáme nového šéfa, který postupně naváže na jeho dosavadní činnost a bude rozvíjet firmu jak po finanční tak personální stránce.
Hledáme dobrého organizátora a motivátora, který stojí nohama pevně na zemi a kromě kladného čísla na konci roku jej zajímá i atmosféra v týmu a pocit dobře odvedené práce.

Co bude vaším úkolem
 • Činnosti běžné pro ředitele malé firmy - tvorba rozpočtu, tvorba reportů pro majitele firmy, podklady pro fakturace, mzdy a odměňování, nákupy HW a SW, investice, apod.
 • Naplňování dlouhodobé vize firmy a strategických cílů - rozvoj potřebných znalostí a zkušeností v klíčových oblastech, osvojování nových znalostí, nástrojů a technologií.
 • Komunikace a rozvoj (smluvních) vztahů se zákazníkem a subdodavateli (externími vývojovými týmy).
 • Nastavování procesu vývoje - na základě růstu firmy bude potřeba měnit a nastavovat procesy, zodpovědnosti lidí, tvořit nové pozice a koordinovat vývoj mezi vývojovými týmy
 • People/HR management - hledání a výběr nových lidí, rozvoj lidí, udržování týmu a atmosféry v týmu
 • ISO certifikace - v případě nutnosti aktualizace směrnic, příprava na roční audit, atd.

Požadujeme

 

Co by vám nemělo chybět

 • Prokazatelné zkušenosti na pozici Projektového nebo Produktového manažera, případně na vedoucí pozici v odvětví SW vývoje
 • SŠ/VŠ vzdělání - preferujeme technické zaměření studia
 • Angličtina minimálně na úrovni B2
 • Manažerské dovednosti – schopnost vést a motivovat tým
 • Organizační schopnosti a dobrý time-management

Nabízíme

 

Co od nás můžete čekat

 • Příležitost profesně růst v rámci zodpovědné pozice
 • Neformální prostředí malé firmy, kde se lidé navzájem znají
 • Zázemí stabilní holdingové společnosti
 • Podpora v začátcích od stávajícího vedení firmy
 • Zaměstnanecké benefity - vlastní rozpočet na vzdělávání, 25 dnů dovolené, firemní telefon a notebook, možnost částečně pracovat formou home-office

Kontaktní formulář

CV
 
Příloha 2
 
Příloha 3
 
Souhlasím:
Zasláním životopisu dávám souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu max. 6 měsíců.

Souhlasím:
Souhlasím, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, nad rámec uvedeného výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 roky, lze jej kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Našel/našla jste to, co hledáte? Pak neváhejte a zašlete nám profesní životopis. Budeme rádi, pokud v průvodním emailu uvedete i stručnou informaci, čím Vás pozice zaujala. Nemáte zrovna životopis u sebe? Nevadí, pošlete nám ho později.

Děkujeme.