Technical Writer / Specialista technické dokumentace

TESCAN neustále roste a v souvislosti s tím posilujeme i oddělení Výrobního inženýringu a hledáme nového kolegu nebo novou kolegyni na pozici Technical Writer.
Technical Writer má důležitou úlohu. Je zodpovědný za tvorbu výrobních postupů (návodů/manuálů, směrnic apod.), které jsou zásadní pro to, aby byly zaznamenány přesné výrobní kroky vč. procesu, na základě nichž poté kolegové ve výrobě kompletují danou sestavu. Tato dokumentace je zásadní nejen pro zajištění standardizované a efektivní výroby, ale i pro její následnou optimalizaci nebo případné dohledávání chyb.

Náplň práce je pestrá - zahrnuje jak přímou účast ve výrobě (získání dat), tak samotné zpracování dokumentu (mj. překlad i v angličtině), při jehož plnění často vyžaduje komunikaci s kolegy z dalších oddělení.

Popis pozice

Co bude tedy tvou náplní práce?

  • Účast při zavádění nové sestavy do výroby, nebo jakýchkoliv změnách při postupu výroby stávajících sestav – popis důležitých kroků, bezpečnostních rizik, apod., dohled nad dodržením správné technologie
  • Následně zpracování dokumentace v češtině i angličtině (aktivní práce převážně v MS Word a s nástroji pro úpravu obrázků, základní práce se Solidworks)
  • Komunikace s kolegy z výroby, vývoje a výrobní technologie, poskytování zpětné vazby.

Požadujeme

Co by ti nemělo chybět?

  • Schopnost stručně a srozumitelně vysvětlit složitou problematiku písemnou formou, v českém i anglickém jazyce
  • Vzdělání v oboru elektroniky/elektrotechniky – povědomí o elektro součástkách, orientace v elektro-dokumentaci apod.
  • Hodí se porozumění strojní výkresové dokumentaci
  • Aktivní znalost AJ pokročilá v písemném projevu, v mluveném projevu komunikativní znalost
  • Pokročilá znalost práce s MS Word a nástroji pro úpravu obrázků, základní znalost SW Solidworks
  • Samostatnost a pečlivost, schopnost plánovat a organizovat si čas
  • Ochota učit se a samostatně vyhledávat potřebné informace

Nabízíme

Co můžeš od nás čekat

  • Přátelský kolektiv a fungující spolupráce -  kolegové ochotní pomoci, když je potřeba
  • Příležitost k rozšíření obzorů nejen v oblasti elektronové mikroskopie
  • Aktivní využití angličtiny
  • Flexibilní pracovní doba, sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • Systém interního vzdělávání
  • Dotovaná karta Multisport nebo ActivePass, výhodný mobilní tarif
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Finanční bonusy, bonusy za doporučení nových kolegů, aj.
  • Bezúročná půjčka na bydlení
  • Dobrovolnické aktivity
  • Firemní kantýna s dotovanými obědy, bufet a dobrá káva
  • Zázemí pro cyklisty i jiné sportovce

Zasláním životopisu dávám souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu max. 6 měsíců.

Souhlasím, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, nad rámec uvedeného výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 roky, lze jej kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Zaujala tě pozice? Pak neváhej a pošli nám svůj životopis a několik vět k tomu, čím tě pozice zaujala. Nemáš životopis zrovna u sebe? Nevadí, pošleš nám ho později. Děkujeme.