Account Manager / Sales Support

Hledáme nového kolegu/ novou kolegyni do oddělení zakázek, který/á bude klíčovým kontaktem pro distribuční síť a mateřskou společnost TESCAN ORSAY HOLDING. Bude tak zajišťovat dílčí kroky k jednotlivým obchodním případům, jejichž realizace probíhá po celém světě.

Pozice je vhodná i pro  absolventy ekonomických oborů, kteří mají chuť učit se novým věcem.

Popis pozice

Account Manager je klíčový kontakt pro distributory, kteří mají na starosti prodej elektronových mikroskopů. Úzce spolupracuje s Area Sales Managery (mateřskou společností TESCAN ORSAY HOLDING), produktovými specialisty a Order Desk Managementem. Obchodní případ řeší kompletně do uskutečnění objednávky.

Jednotlivé činnosti Account Managera:
  • Má přehled o obchodních případech zadaných v CRM ve svěřeném teritoriu
  • Konzultuje obchodně-technickou podporu pro zástupce napříč firmou, tj. komunikuje technické detaily dle instrukcí produktových specialistů nebo kolegů z vývoje
  • Samostatně schvaluje standardní konfigurace v CRM
  • Řeší kalkulace, podmínky záruky, školení, dodací lhůty, apod.
  • Zajišťuje podpůrné dokumenty – reference, certifikáty, NDA a jiná prohlášení
  • Komunikuje s výrobci třetích stran parametry zařízení, ověření dodacích lhůt, cen zařízení, prodloužených záruk
  • Zodpovídá za soulad mezi konfigurací mikroskopu, objednávkou a kalkulací a řeší případné nesrovnalosti
  • Provádí prezentace a factory tour potenciálním zákazníkům v TESCANu, účastní se jednání se zástupci a zákazníky – především ve výrobním závodě v Brně, cestování je minimální

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ekonomického nebo podobného zaměření výhodou
  • Aktivní znalost AJ na úrovni minimálně B2, další jazyk vítán
  • Zvídavost a ochota proniknout do technických specifik mikroskopů, schopnost podívat se na věci technicky
  • Základní znalost ekonomických, účetních a daňových pravidel – obecný přehled
  • Komunikační dovednosti a profesionální vystupování

Nabízíme

  • Zajímavá a pestrá náplň práce
  • Zaučení, odborné školení a perspektiva osobního i odborného růstu
  • Denní komunikace v anglickém jazyce
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days, dotovaná neschopenka
  • Systém interního vzdělávání, plně hrazený kurz angličtiny v pracovní době
  • Dotovaná karta Multisport nebo ActivePass, výhodný mobilní tarif
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Finanční bonusy, bonusy za doporučení nových kolegů, k významným životním událostem, apod.
  • Bezúročná půjčka na bydlení
  • Dobrovolnické aktivity
  • Firemní kantýna s dotovanými obědy, bufet a dobrá káva zdarma
  • Zázemí pro cyklisty i jiné sportovce
  • Pracoviště v Brně - Kohoutovicích

Zasláním životopisu dávám souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu max. 6 měsíců.

Souhlasím, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, nad rámec uvedeného výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 roky, lze jej kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Zaujala tě pozice? Pak nám zašli svůj životopis v českém a anglickém jazyce, spolu s průvodním dopisem s upřesněním,  co očekáváš od hledaného zaměstnání.