Administrativní pracovník/pracovnice kontroly kvality

Mluvíte anglicky?
Jste pečlivý a systematický člověk?
Máte kladný vztah k technice?
Pak by se vám mohla líbit pozice v oddělení kvality, kde budete mít na starosti zejména vyřizování reklamací.

Popis pozice

Co vás v TESCANu čeká?
Řešení reklamací spojených s dodáním materiálu, výrobních dílů a prací.

S tím souvisí zejména:
  • komunikace se zahraničními dodavateli i úzká spolupráce s výrobními odděleními,
  • vychystávání neshodných dílů k reklamaci,
  • zpracování pravidelných reportů,
  • evidence - vždy musíte vědět, který díl je u kterého dodavatele.

Požadujeme

Co očekáváme od vás?
  • SŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost AJ - e-mailová i telefonická komunikace s dodavateli
  • Ochotu učit se novým věcem v technické oblasti (základy čtení technických výkresů, aj.)
  • Dobrá uživatelská znalost práce s PC (schopnost zpracovávat data v interním IS)
  • ŘP sk. B
Co je vaší výhodou?
  • Vzdělání v technickém oboru
  • Zkušenost s prací v IS
  • Praxe na podobné pozici

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout?
  • Samostatnou a odpovědnou práci
  • Zázemí rostoucí nadnárodní firmy a perspektivu dlouhodobého zaměstnání
  • Perspektivu osobního i odborného růstu
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí
  • Systém zajímavých zaměstnaneckých benefitů a finančních bonusů

Zasláním životopisu dávám souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu max. 6 měsíců.

Souhlasím, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, nad rámec uvedeného výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 roky, lze jej kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Našel/našla jste to, co hledáte? Pak uvítáme, když nám zašlete životopis včetně pár průvodních slov. Zajímá nás, co hledáte a co očekáváte od nového zaměstnání.