ASISTENT/KA SERVISNÍHO ODDĚLENÍ

Společnosti v rámci TESCAN ORSAY HOLDINGU působí celosvětově prostřednictvím dceřiných společností a dále pak přes rozsáhlou distribučně-servisní partnerskou síť. Dobré jméno ve světě pak dokazuje téměř exponenciální růst dodaných přístrojů. Abychom udrželi naše zákazníky spokojené, poskytujeme jim vysoce kvalifikovanou a rychlou servisní podporu. Právě nyní hledáme pro rozšíření našeho týmu vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Asistent/ka servisního oddělení.

Popis pozice

Co vás v Tescanu čeká?

Na této pozici se stanete součástí týmu globální servisní podpory.
Vaším hlavním úkolem bude administrativní podpora instalačního manažera, který zodpovídá za hladký průběh instalací našich přístrojů po celém světě. Budete komunikovat s pobočkami - zejména s požadavky o dodání potřebné dokumentace.
Velmi úzce budete spolupracovat s účetním oddělením. Budete párovat faktury a zboží v systému, urgovat zasílání faktur, apod.
Občas pomůžete s příjmem a odesíláním náhradních dílů - jak administrativně v informačním systému, tak fyzicky.
Do vaší agendy bude spadat samostatná organizace servisních školení zahraničních servisních inženýrů (organizace ubytování, stravování, program apod.).
Pro kolegy ze servisu budete zajišťovat letenky a ubytování pro jejich služební cesty a obecně spolupracovat při zajištění jejich služebních cest.
Budete mít na starosti organizaci chodu kanceláře servisního oddělení.

Požadujeme

Jak si Vás představujeme?
  • Máte min. SŠ vzdělání a orientujete se v účetnictví
  • Dorozumíte se anglicky – jak slovem, tak písmem (min. B2)
  • Uživatelsky si rozumíte s Excelem a Wordem
  • Máte selský rozum, jste pečlivý/á, systematický/á a pracujete rychle
  • Máte kladný vztah k technice a nebude vám vadit občasná fyzická manipulace s díly

Nabízíme

Co umíme nabídnout?
  • Samostatnou a odpovědnou práci
  • Možnost podílet se na vědeckém pokroku ve světě prostřednictvím odborné podpory našich zákazníků
  • Zázemí rostoucí nadnárodní společnosti a perspektivu dlouhodobého zaměstnání
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Dotovaná karta Multisport nebo ActivePass, výhodný mobilní tarif
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Finanční bonusy, bonusy za doporučení nových kolegů, k významným životním událostem, apod.
  • Bezúročná půjčka na bydlení
  • Dobrovolnické aktivity
  • Stravenky a dobrá káva zdarma
  • Zázemí pro cyklisty i jiné sportovce
  • Pracoviště v Brně – Kohoutovicích

Zasláním životopisu dávám souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu max. 6 měsíců.

Souhlasím, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, nad rámec uvedeného výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 roky, lze jej kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Našel/našla jste to, co hledáte? Pak uvítáme, když nám zašlete životopis. Připojte prosím stručný průvodní dopis v anglickém jazyce. Zajímá nás, co hledáte a co očekáváte od nového zaměstnání.