Certifikační specialista/ Compliance Specialist

V souvislosti s neustálým rozšiřováním produktového portfolia společnosti TESCAN nově hledáme Certifikačního specialistu, který bude zodpovídat za řízení certifikací produktů TESCAN tak, aby splňovaly veškeré relevantní normy a standardy.
Pokud Vám nejsou cizí pojmy jako je Prohlášení o shodě, Prohlášení o obecné bezpečnosti, nebo Elektromagnetická kompatibilita, máte technické vzdělání a/nebo zkušenosti a hlavně chuť denně studovat legislativu – pak je tato pozice určena právě pro Vás.

Popis pozice

Co bude Vaší náplní práce?
  • Pravidelně studovat relevantní normy a nařízení týkající se certifikací produktů v různých destinacích, do kterých TESCAN své produkty dodává
  • Úzce spolupracovat zejm. s odděleními R&D, technologie a kvality tak, aby výsledné produkty TESCANU splňovaly veškeré požadavky na certifikaci
  • Připravovat a shromažďovat veškerou dokumentaci pro certifikační proces, zajišťovat realizaci potřebných zkoušek, apod.
  • Komunikovat s úřady a auditory
  • Poskytovat technickou podporu při implementaci nových postupů a směrnic ve společnosti
  • Zodpovídat za uchování veškeré relevantní dokumentace

Požadujeme

Jak si Vás představujeme?
  • Máte technické vzdělání (elektro, strojírenství, chemie, apod.)
  • Máte zkušenosti na podobné pozici (zkušenosti s certifikací výrobků nebo prací ve zkušebnách)
  • Ovládáte angličtinu na dobré úrovni (písemně i slovně)
  • Dokážete úspěšně komunikovat napříč firmou
  • Nechybí Vám pečlivost a analytické myšlení

Nabízíme

Co umíme nabídnout?
  • Zodpovědná a samostatná práce
  • Zázemí rostoucí společnosti, která je jedním z pěti celosvětových hráčů na trhu elektronové mikroskopie
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days, dotovaná neschopenka
  • Dotovaná karta Multisport nebo ActivePass, výhodný mobilní tarif
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Finanční bonusy, bonusy za doporučení nových kolegů, k významným životním událostem, apod.
  • Bezúročná půjčka na bydlení
  • Dobrovolnické aktivity
  • Stravenky a dobrá káva zdarma
  • Zázemí pro cyklisty i jiné sportovce
  • Pracoviště v Brně – Kohoutovicích

Zasláním životopisu dávám souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu max. 6 měsíců.

Souhlasím, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, nad rámec uvedeného výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 roky, lze jej kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Našel/našla jste to, co hledáte? Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět prostřednictvím formuláře. Nemáte u sebe zrovna životopis? Nevadí, pošlete nám ho později. Děkujeme.