PRÁCE TESCAN
cz

Elektromechanik (elektronové mikroskopy) – čistá montáž

Montáž / Výroba
Brno, ČR

Jste pečlivý/á a samostatný/á, dobře se orientujete v elektru a chcete být u výroby elektronového mikroskopu? Pak určitě čtěte dál.

Montáž tubusů částicové optiky, vakuové techniky, detektorů, apod. vyžaduje specifické prostředí čisté montáže. S rostoucím počtem vyrobených přístrojů narůstá i potřeba rozšířit tým kolegů v čisté montáži.

Pokud máte zájem a základ, na kterém lze stavět, vše vás naučíme.

Co vás čeká v TESCANu?

  • Přesná montáž a elektrické zapojení jednotlivých dílů, vyšších sestav, provádění testů a měření zajišťujících spolehlivé a efektivní fungování precizních sestav.
  • Finální úprava dílů a sestav.
  • Realizace montáže i demontáže sestav.
  • Spolupráce s kolegy z oddělení kvality, finalizace i čištění dílů.

Profil vhodného kandidáta

  • Jste vyučeni nebo máte SŠ v oboru elektro, ideálně elektromechanik.
  • Máte NV 194/2022 Sb.§5 nebo vyšší.
  • Dokážete porozumět výkresové dokumentaci.
  • Máte základní uživatelskou znalost PC.
  • Samostatný a aktivní přístup k řešení zadaných úkolů vám není cizí.
  • Jste pečlivý/á, důkladný/á, spolehlivý/á a odpovědný/á.
  • Nevadí vám občasná manipulace s těžšími břemeny (dle zákonných limitů).

Výhodou je:

  • Praxe na podobné pozici – např. výroba lékařských přístrojů, práce s vakuovými systémy apod.
  • Zkušenosti s jemnou mechanikou.

Nabízíme

  • Zajímavou a pestrou náplň práce.
  • Zaučení, odborné školení a perspektivu osobního i odborného růstu.
  • Systém interního vzdělávání.
  • Flexibilní pracovní dobu (pevné jádro 7:30-13:30 + volitelná část)
  • 5 týdnů dovolené a až 2 dny Sick days
  • Balíček zajímavých benefitů: dotovanou kartu Multisport, výhodný mobilní tarif, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, ad.
  • Moderní, příjemné pracovní prostředí v Brně – Kohoutovicích s dobrou dopravní dostupností a zázemím pro cyklisty i jiné sportovce, možnost parkování v areálu firmy
  • Nástup možný ihned

Zaujala vás naše pracovní pozice?

Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět, nejlépe tak, že nám zašlete svůj životopis. Uvítáme pár doprovodných řádků o tom, proč vás zaujal náš inzerát.

Obdržené přihlášky budeme posuzovat průběžně a vhodné uchazeče budeme zvát na osobní pohovory.

Těšíme se na vaše reakce!

TESCAN jako zaměstnavatel poskytuje rovné příležitosti. Podporujeme diverzitu a vytváříme pracovní prostředí, které vychází vstříc individuálním potřebám našich zaměstnanců.

Chcete se přihlásit na pozici nebo potřebujete více informací?

Nahrané soubory:

Smazat vše