HR administrátor jr.

TESCAN neustále roste. Počtem prodaných řešení, obratově, počtem firem ve skupině, počtem zaměstnanců. To vše přináší nové výzvy a úkoly pro naše personální oddělení.
Jsme dvě a hledáme třetí/ho do party. Na počátku budeme rády, když nám pomůžeš zejména s upořádáním personální administrativy, ale v blízké budoucnosti bychom tě rády zapojily do dalších personálních činností, jako je třeba nábor nebo vzdělávání zaměstnanců.

Popis pozice

Co tě tedy v TESCANu čeká?
  • Zpracování docházek a jejich průběžná úprava
  • Zpracování pracovně-právní dokumentace
  • Evidence zaměstnanců v personálním systému a další administrativa spojená s nástupy a výstupy zaměstnanců
  • Spolupráce při zadávání dat do systému: např. evidence lékařských prohlídek, vzdělávacích aktivit,…
  • Správa benefitů
  • Spolupráce při organizaci interních i externích aktivit zabezpečovaných personálním oddělením
V případě potřeby a zájmu také:
  • Výpomoc v oblasti náboru a práce se sociálními sítěmi, s databází, apod.
  • Organizace jazykového vzdělávání

Požadujeme

Jak si tě představujeme?
  • Jsi v současné době student/ka 4. či 5. ročníku VŠ se zaměřením na personální řízení, andragogiku, apod.
  • Chceš pracovat již při studiu na HPP na částečný úvazek – min. 24 týdně, a tento v průběhu času postupně navyšovat.
  • Máš velmi dobrou znalost AJ.
  • Máš velmi dobré komunikační schopnosti a dokážeš dotahovat věci do konce.

Nabízíme

Co umíme nabídnout?
  • Zajímavou práci a možnost učit se a profesně růst
  • Sehraný tým :-)
  • Možnost přizpůsobit si pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days, dotovaná neschopenka
  • Dotovaná karta Multisport nebo ActivePass, výhodný mobilní tarif
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Finanční bonusy, bonusy za doporučení nových kolegů, k významným životním událostem, apod.
  • Bezúročná půjčka na bydlení
  • Dobrovolnické aktivity
  • Stravenky a dobrá káva na pracovišti
  • Zázemí pro cyklisty i jiné sportovce
  • Pracoviště v Brně – Kohoutovicích

Zasláním životopisu dávám souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu max. 6 měsíců.

Souhlasím, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, nad rámec uvedeného výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 roky, lze jej kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Našel/našla jsi to, co hledáš? Pak neváhej a dej nám o sobě vědět prostřednictvím formuláře. Zajímá nás, proč tě láká zrovna HR, a také, jaké jsou tvé časové možnosti.
Nemáš u sebe zrovna životopis? Nevadí, pošleš nám ho později.
Děkujeme.