MANAŽER KVALITY

Je pro vás kvalita víc než jen vstupní a výstupní kontrola?
Rád/a řešíte problémy systémově a současně dokážete fungovat i v živelném prostředí?
Dokážete napsat směrnici, která dává smysl, a ve svém výsledku její dodržování ušetří čas i finance?

Pak určitě čtěte dál.

Jako manažer kvality v TESCANu budete reportovat přímo řediteli společnosti. Vaší hlavní úlohou bude řídit kvalitu napříč společností.

Popis pozice

Co vás tedy zejména čeká?
  • Úzká spolupráce s vedoucími ostatních oddělení ve společnosti - společně s nimi budete nastavovat systémová opatření pro zvýšení kvality a snížení celkových nákladů na reklamace a neshody. Budete systémově řešit zjištěné neshody v rámci činností společnosti.
  • Tvorba dokumentů, podle nichž se řídí činnosti v rámci systému jakosti.
  • Spolupráce s nákupním oddělením na pravidelném hodnocení dodavatelů.
  • Vedení a řízení oddělení kontroly kvality.
  • Vedení interních auditů a následná realizace a dohled nad implementací jejich závěrů.
  • Příprava společnosti na pravidelnou recertifikaci.
  • Pravidelný reporting a vyhodnocení nákladů na nekvalitu.

Požadujeme

Jak si vás představujeme?
  • Máte praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Znáte a máte praktickou zkušenost s normami ISO 9001, ISO 14001
  • Ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co je vaší výhodou?
  • Máte vzdělání technického směru (strojírenství, řízení kvality)
  • Orientujete se ve výkresové dokumentaci
  • Zkušenost s kvalitou z dynamického a živelného prostředí

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout?
  • Samostatnou a odpovědnou práci
  • Zázemí rostoucí nadnárodní firmy a perspektivu dlouhodobého zaměstnání
  • Perspektivu osobního i odborného růstu
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí
  • Systém zajímavých zaměstnaneckých benefitů a finančních bonusů

Zasláním životopisu dávám souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu max. 6 měsíců.

Souhlasím, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, nad rámec uvedeného výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 roky, lze jej kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Našel/našla jste to, co hledáte? Pak uvítáme, když nám zašlete životopis včetně pár průvodních slov. Zajímá nás, co hledáte a co očekáváte od nového zaměstnání.