Mistr prototypové dílny

V mechanické (= prototypové) dílně vyrábíme mechanické díly pro oddělení vývoje. Hledáme zkušeného mistra/vedoucího, který povede tým obráběčů kovů a strojních zámečníků a který bude mít zájem podílet se a spoluvytvářet strategii rozvoje dílny.

Popis pozice

Jak to u nás vypadá?
  • Pracujeme na zakázkách pro vývoj a zbývající čas vyplňujeme kusovou/malosériovou výrobou mechanických dílů pro zákaznické mikroskopy.
  • Najdete u nás CNC soustruhy, CNC frézky i klasické frézky.
  • Nenajdete u nás klasickou výrobní linku.

Co bude váš hlavní úkol a zodpovědnost?
  • Zajistit plynulý chod mechanické dílny

Co to znamená?
  • Vést tým cca 13 kolegů a kolegyň.
  • Organizovat denní chod výroby – jak na základě požadavků v systému, tak bude třeba zapracovat  požadavky „mimo systém“.
  • Transport hotových výrobků směrem k vývoji nebo do skladu.
  • Přidělovat práci jednotlivcům, kontrolovat odvedenou práci.
  • Řešit denní provozní problémy.
  • Objednávat spotřební materiál, nástroje a vybavení, které potřebuje dílna pro svoji činnost.
  • Podílet se na návrhu technologických postupů tak, aby výroba byla rychlá a efektivní.
  • Spolupracovat s vývojem na návrhu výroby vývojových mechanických dílů.
  • Část své pracovní doby budete fungovat i na jednotlivých obráběcích strojích.
Jak to určitě vypadat nebude?
  • Nebudete sedět na jednom místě v kanceláři a sledovat vše pouze přes systém.

Požadujeme

Jak si vás představujeme?
  • Jste zkušený vedoucí – máte za sebou vedení týmu ve výrobní společnosti (prototypová nebo kusová výroba)
  • Máte strojní vzdělání a praxi v oblasti obrábění (budete rovnocenným partnerem našim obráběčům)
  • Jste zvyklý/á pracovat na PC, setkal/a jste s ERP systémem v praxi
  • Záleží vám jak na výsledku, tak na lidech, kteří na něm podílí
  • Máte velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
Co je vaše výhoda?
  • Praxe na obdobné pozici
  • Orientace v elektronové mikroskopii
  • Znalost AJ (není podmínkou)

Nabízíme

Co umíme nabídnout?
  • Odpovědnou a samostatnou práci
  • Zázemí rostoucí původně české firmy a perspektivu dlouhodobého zaměstnání
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, 2 sick days, finanční bonusy a další zaměstnanecké benefity
  • Místo výkonu práce Brno – Kohoutovice
  • Nástup možný ihned

Zasláním životopisu dávám souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu max. 6 měsíců.

Souhlasím, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, nad rámec uvedeného výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 roky, lze jej kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Zaujala vás naše pozice? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis a pár průvodních slov (zajímá nás, co vás na pozici mistra oslovilo a co od ní očekáváte).