Nákupčí s AJ (i junior)

Právě hledáme nového kolegu/ novou kolegyni do oddělení nákupu, který/á posílí stávající tým a bude zajišťovat nákup komponent pro výrobu elektronových mikroskopů.

Hledáme šikovného - klidně i juniorního - člověka s chutí a schopností se rychle učit a s aktivní znalostí anglického jazyka.
 

Popis pozice


Co bude vaší náplní práce?
 • Vaším hlavním úkolem bude zajistit potřebné polotovary a materiál pro výrobu mikroskopů, případně režijní nákupy – v optimálním čase a v potřebném množství
 • Vaším denním chlebem bude práce v informačním systému, v němž budete především tvořit nákupní objednávky, sledovat plnění dodacích termínů, kontrolovat standardní náklady položek
 • Zároveň budete hodně komunikovat, jak v rámci firmy (zejm. s plánovači, oddělením vývoje, skladem, technologií, ekonomickým oddělením), tak s externími dodavateli (i zahraničními), u nichž budete poptávat a objednávat polotovary a materiál
 • Budete se podílet na hodnocení dodavatelů

Požadujeme


Co od vás očekáváme?
 • Alespoň SŠ technické vzdělání
 • Alespoň drobná praxe ve firemním prostředí
 • Kladný vztah k technice
 • Znalost AJ min. na úrovni B2 – schopnost rozumět technickým informacím v AJ a komunikovat s dodavateli
 • Znalost práce na PC - MS Office
 • Samostatnost, proaktivní přístup k práci a zájem učit se novým věcem
Co je vaší výhodou?
 • Strojní nebo elektro vzdělání
 • Zkušenosti v nákupu nebo podobném oboru
 • Schopnost číst technické výkresy
 • Zkušenost s prací ve firemním informačním systému

Nabízíme


Co můžete čekat vy od nás?
 • Zajímavou a různorodou práci, při které se nebudete nudit, zato budete mít prostor pro vlastní iniciativu
  Využijete znalost angličtiny
  Budete mít zázemí příjemné kanceláře, s klimatizací a výhledem do přírody
  Sportujete? Pak můžete využívat program Multisport karty, máme zázemí pro cyklisty i jiné sportovce (sprchy, úschovna kol, apod.)
  Milujete kafe a dobré jídlo? U nás najdete kávovary i kávomilce, v kantýně snídaně, obědy a různé dobroty
  Rád/a vyrazíte s kolegy na pivo nebo za sportem? Tak to si budeme rozumět!
  A co další benefity? Můžete se těšit mj. na flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, výhodný mobilní tarif nebo finanční bonusy

Kontaktní formulář


 
CV
 
Příloha 2
 
Příloha 3
 
Souhlasím:
Zasláním životopisu dávám souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu max. 6 měsíců.

Souhlasím:
Souhlasím, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, nad rámec uvedeného výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 roky, lze jej kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Tak co, našel/našla jste to, co hledáte? Výborně! Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět zasláním životopisu a pár průvodních slov.