Online marketing specialista jr.

Do týmu Global marketing hledáme nového juniornějšího kolegu/kolegyni, který/á náš tým bude podporovat v aktivitách online marketingu směrem ven i uvnitř společnosti TESCAN.

Budete spolupracovat se zkušeným online marketérem, správcem obsahu a dalšími členy interního marketingového týmu.

Popis pozice

Co vás v této roli především čeká?
  • Správa a rozvoj všech webových stránek společnosti, spolupráce na dobrém jménu firmy prostřednictvím online kanálů
  • Práce na denní bázi s CMS – Wordpressem vč. komunikace s developerskou agenturou
  • Reporting v Google Analytics a AdWords, správa svěřených kampaní
  • Okrajově tvorba obsahu pro online marketing, copywriting
  • Správa newsletterových/online marketingových kampaní a zodpovědnost za jejich optimalizaci
  • Pravidelný reporting
  • Práce s interními systémy a spolupráce při jejich rozvoji
  • Spolupráce na dalších činnostech marketingového oddělení
Proč by vás měla tato pozice zaujmout?
  • Stanete se členem týmů profesionálů, kteří vědí, co dělají a proč.
  • Online marketing v TESCANu je klíčovou součástí marketingového oddělení.
  • Výsledky své práce uvidíte v reálných obchodních výsledcích.

Požadujeme

Co od Vás očekáváme?
  • SŠ/VŠ vzdělání - vhodné pro absolventa se zájmem o online
  • Základní znalost práce s CMS a SEO
  • Orientaci v oblasti sociálních sítí
  • Výbornou znalost práce s PC
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni podmínkou (písemná i ústní forma)
Co je vaše výhoda?
  • Krátká praxe na obdobné pozici
  • Znalost Wordpress
  • Zkušenosti s PPC, GA, ROI, apod.
  • Znalost HTML či PHP (velká výhoda)
  • Praxe v B2B

Nabízíme

Co ještě umíme nabídnout?
  • Prostor pro vlastní iniciativu a nové nápady
  • Možnost flexibilně si plánovat pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Dotovaná karta Multisport nebo ActivePass, výhodný mobilní tarif
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Finanční bonusy, bonusy za doporučení nových kolegů, k významným životním událostem, apod.
  • Dobrovolnické aktivity
  • Stravkový paušál, dobrá káva zdarma
  • Zázemí pro cyklisty i jiné sportovce
  • Pracoviště v Brně – Kohoutovicích

Zasláním životopisu dávám souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu max. 6 měsíců.

Souhlasím, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, nad rámec uvedeného výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 roky, lze jej kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Našel/našla jste to, co hledáte? Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět prostřednictvím formuláře.

Nemáte u sebe zrovna životopis? Nevadí, pošlete nám ho později.
Děkujeme.