Operátor 3D tisku a CNC frézování (medicínská řešení)

TESCAN Medical coby součást skupiny TESCAN ORSAY HOLDING je česká společnost, která poskytuje inovativní medicínská řešení na míru pacientům (zejm. kostní implantáty lebky, čelistí atd.). Při tom využívá nejmodernější technologie a materiály (například 3D tisk, titan).

V souvislosti s novými projekty nyní hledáme nového kolegu nebo novou kolegyni jako operátora pro 3D tisk a CNC frézování.

Popis pozice

Co budeš zejména dělat?
  • Hlavním úkolem bude 3D tisk titanových implantátů a plastových zdravotnických prostředků na míru jednotlivým pacientům.
  • Některá řešení pro zákazníky budeš realizovat prostřednictvím CNC frézky.
  • Dokončovací práce a finální úprava výrobků.
Proč by tě měla tato pozice zaujmout?
  • Jedná se o přesná medicínská řešení na míru pro individuální pacienty.
  • Tvá práce bude mít dopad na kvalitu života konkrétních lidí.
  • Jde o samostatnou pozici, kdy bude záležet na tvé schopnosti zvolit správný postup pro jednotlivé zakázky.

Požadujeme

Co bys měl/a mít?
  • SŠ/VŠ – strojní vzdělání
  • Zájem o moderní technologie – 3D tisk
  • Manuální zručnost
  • Schopnost týmové spolupráce a otevřené komunikace
Co je tvoje výhoda?
  • Zkušenosti s technologií CAD/CAM
  • Praxe v oblasti 3D tisku a CNC frézování

Nabízíme

Na co se můžeš těšit?
  • Možnost podílet se na zajímavém a užitečném produktu
  • Přátelské prostředí malé firmy, kde funguje otevřená komunikace
  • Prostor pro vlastní iniciativu a nové nápady
  • Možnost flexibilně si plánovat pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Sick days, dotovaná neschopenka
  • Dotovaná karta Multisport nebo ActivePass, výhodný mobilní tarif
  • Dobrovolnické aktivity
  • Zázemí pro cyklisty i jiné sportovce
  • Pracoviště v Brně – Kohoutovicích
  • A mnohé další ...

Zasláním životopisu dávám souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu max. 6 měsíců.

Souhlasím, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, nad rámec uvedeného výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 roky, lze jej kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Našel jsi to, co hledáš? Pak neváhej a dej nám o sobě vědět prostřednictvím formuláře.

Nemáš u sebe zrovna životopis? Nevadí, pošleš nám ho později.

Děkujeme.