PROCESNÍ A OPTIMALIZAČNÍ INŽENÝR (VA/VE Engineer)

Hledáme posilu do týmu VA/VE, který v TESCANU realizuje projekty zaměřené na optimalizaci výrobních procesů. Jejich výsledkem je efektivnější proces a snížení nákladů ve výrobě.

U nové/ho kolegy/kolegyně uvítáme jakékoliv zkušenosti s řízením projektů, dáme ale šanci i absolventům technicky zaměřené VŠ. Pokud tě tedy láká přijímat nové výzvy, měnit zažité zvyky a být první u novinek ve špičkových výrobních technologiích, pak je tato pozice vhodná právě pro tebe.

Popis pozice

O čem to bude

  • Komunikace s kolegy skrz všechny divize firmy – konzultování zlepšovacích návrhů pro hladší průběh výroby
  • Vedení projektů v divizi výroba, zaměřených na optimalizaci a automatizaci procesů
  • Analyzování výrobních procesů z hlediska snížení nákladů
  • Navrhování nových řešení v oblasti konstrukce dílů, sestav a mechatroniky
  • Hledání alternativ pro zajištění dual-sourcingu
  • Organizace a zadávání testovacích sérií do výroby
  • Dlouhodobé sledování zaváděných změn a reporting související se změnovým řízením

Požadujeme

Co k tomu potřebuješ

  • VŠ technického směru (elektronika, strojírenství, apod.)
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti – schopnost efektivně komunikovat s kolegy napříč firmou
  • Zkušenosti s projektovým řízením jsou velkou výhodou
  • Alespoň základní znalosti o výrobních procesech v elektrotechnice
  • Základní znalost některého z CAD systémů (např. OrCAD, Solidworks, apod.)
  • Angličtina na komunikativní úrovni – nemáš problém napsat email, nebo někomu zatelefonovat
  • Nenecháš se odradit a nerad/a slyšíš, že něco nejde

Výhodou je, pokud:

  • Dokážeš vysvětlit pojmy jako: digitalizace, Industry 4.0, IoT
  • Víš co to je Lean Six Sigma, Prince2
  • Máš zkušenosti s DoE

Nabízíme

Co získáš

  • Především pocit naplnění a viditelné výsledky své práce
  • Dobrý pocit, že se ti podařilo dosáhnout změn, které posouvají firmu o kus dál
  • Práce, která není stereotypní a zároveň ti umožní získat široký rozhled v oboru a setkávat se s nejnovějšími technologiemi používanými v elektronové mikroskopii
  • Možnost flexibilně si plánovat pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotovaná karta Multisport nebo ActivePass, výhodný mobilní tarif
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Finanční bonusy, bonusy za doporučení nových kolegů, odměny aj.
  • Firemní kantýna, bufet a zázemí pro kávomilce
  • Zázemí pro cyklisty i jiné sportovce
  • Pracoviště v Kohoutovicích

Zasláním životopisu dávám souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu max. 6 měsíců.

Souhlasím, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, nad rámec uvedeného výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 roky, lze jej kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Zaujala tě pozice? Pak nám pošli svůj životopis a alespoň krátký průvodní dopis s upřesněním toho, co a proč hledáš.
Nemáš zrovna životopis u sebe? Nevadí, pošleš nám ho později. Děkujeme.