Test inženýr - Elektro

Chceš se podílet na testování  inovativních vychytávek v oblasti elektronové mikroskopie - tak čti dál. Hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á posílí vývojový elektro tým a bude zajišťovat proces certifikace našich produktů. Uvítáme předchozí zkušenosti na podobné pozici (zkušenost s prováděním testů na strojních zařízeních podle IEC norem).

Popis pozice

O čem to bude

Náplň práce zahrnuje zajištění aktivit potřebných k získání certifikací produktů (elektronových mikroskopů, průmyslových CT systémů) pro konkrétní trh:
  • Provádění testování zařízení (bezpečnostní/funkční/ EMC testy), případně zajišťování testování u třetích stran
  • Spolupráce s oddělením vývoje a technologie v průběhu vývoje nového produktu; podpora obchodního oddělení při zodpovídání specifických dotazů zákazníků
  • Komunikace s třetími stranami – se zkušebnami, certifikačními inspektory, dodavateli subčástí pro technologické celky.
  • Tvorba výstupních dokumentů (technických reportů) v AJ

Požadujeme

Co k tomu potřebuješ
  • VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Orientace v technických výkresech a schématech
  • Středně pokročilá úroveň angličtiny (především psanou formou; občas může pozice vyžadovat i ústní komunikaci s certifikačním inspektorem v AJ)
  • Samostatnost; zároveň schopnost efektivně spolupracovat v týmu
  • Pečlivost a spolehlivost
Co bude tvou výhodou
  • Zkušenosti s prováděním testování dle norem
  • Alespoň obecná orientace v souvisejících normách

Nabízíme

  • Zajímavou práci v prestižní hi-tech firmě
  • Možnost flexibilně si plánovat pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Plně hrazený kurz angličtiny
  • Dotovaná karta Multisport, výhodný mobilní tarif
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Finanční bonusy, bonusy za doporučení nových kolegů, odměny aj.
  • Firemní kantýna, bufet a zázemí pro kávomilce
  • Zázemí pro cyklisty i jiné sportovce

Zasláním životopisu dávám souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu max. 6 měsíců.

Souhlasím, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, nad rámec uvedeného výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 roky, lze jej kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Zaujala tě pozice? Pak nám pošli svůj životopis. Nemáš ho zrovna u sebe? Nevadí, pošleš nám ho později. Děkujeme.