Samostatná/ý účetní

Hledáme novou kolegyni/ nového kolegu do oddělení Financí, která/který podpoří náš tým a bude samostatně zajišťovat zpracování svěřené účetní agendy - zejm. v oblasti majetku a skladových zásob. Zpracováváme účetnictví pro 4 tuzemské společnosti ve skupině.

Popis pozice

Co bude Vaší náplní práce?
  • Evidence a účtování hmotného a nehmotného majetku
  • Účtování skladových zásob (pevné ceny, odchylky)
  • Dodavatelské faktury - kontrola správnosti a úplnosti, pořizování a účtování
  • Pohledávky, závazky - odsouhlasování v rámci skupiny
  • Spolupráce v dalších oblastech účetnictví v rámci oddělení

Požadujeme

Co by Vám nemělo chybět?
  • Velmi dobrá znalost podvojného účetnictví, účetních předpisů
  • Dobrá znalost daňových předpisů (DPH, daň z příjmu)
  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Min. 2 roky praxe v účetnictví
  • Spolehlivost, pečlivost a dokončování činností v termínu
  • Dobrá znalost MS Office (Excel vyšší uživatelská úroveň)
  • Znalost anglického jazyka - pasivně, minimálně úroveň A2 (součástí bude zejm. emailová komunikace v AJ s dceřinnými společnostmi)

Nabízíme

Co můžeme nabídnout?
  • Perspektiva dlouhodobého zaměstnání v rostoucí české společnosti s nadnárodní působností
  • Příležitost k osobnímu i odbornému růstu
  • Samostatnáa odpovědná práce
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Sick days
  • Odborná a jazyková školení
  • Program Multisport/ActivePass, výhodný mobilní tarif
  • Dobrovolnické aktivity
  • Finanční bonusy
  • Zázemí pro cyklisty i jiné sportovce
  • Nástup možný ihned nebo dohodou
  • Pracoviště v Brně - Kohoutovicích

Zasláním životopisu dávám souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu max. 6 měsíců.

Souhlasím, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, nad rámec uvedeného výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 roky, lze jej kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Zaujala Vás pozice? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem. Nemáte u sebe zrovna životopis? Nevadí, zašlete nám ho později.