Strategický nákupčí/ vyjednavač

Pro mateřskou společnost skupiny TESCAN ORSAY hledáme kolegu/kolegyni na nově vytvářenou pozici strategický nákupčí. Hledáme zkušeného vyjednavače, který bude reprezentovat zájmy skupiny TESCAN ORSAY při jednání s nadnárodními obchodními partnery, např. strategickými dodavateli komponentů k našim výrobkům, vyhledávat nové dodavatele, vyjednávat smluvní podmínky o vývojové spolupráci, ad. Jde o samostatnou pozici reportující přímo členům představenstva společnosti TESCAN ORSAY HOLDING.

Popis pozice

  • Dojednávání podmínek smluv významných pro skupinu TESCAN ORSAY např. k zařazení nového zařízení do portfolia produktů skupiny, smlouvy s významnými a strategickými dodavateli komponent, smlouvy o potenciální a vývojové spolupráci, k významným investicím společnosti (budovy, zařízení, SW,…), ad.
  • Příprava smluv a smluvních dokumentů; spolupráce s externí právní kanceláří při řešení složitějších případů
  • Realizace výběrových řízení strategických komponent
  • Budování a rozvoj vztahů se strategickými partnery, jejich hodnocení a zajišťování plnění závazků
  • Spolupráce s produktovými, vývojovými a výrobními odděleními napříč společností
  • Sledování vývoje trhu

Požadujeme

  • Prokazatelné zkušenosti a výsledky v oblasti vyjednávání smluvních podmínek na globální úrovni
  • Cit pro jednání s výsledkem win-win, kdy cena nemusí být vždy hlavním kritériem
  • Dobrá orientace a právní povědomí v oblasti obchodních a dodavatelských smluv, průběhu výběrových řízení, dodavatelsko-odběratelských vztahů, ad.
  • Znalost anglického jazyka na reprezentativní úrovni (C1) pro denní jednání se zahraničními partnery v písemné i mluvené formě, pro přípravu smluvních dokumentů, ad.
  • Dobré analytické a strategické myšlení, komunikační a vyjednávací schopnosti - Vaším partnerem může být jak majitel nadnárodní společnosti, tak vědec pracující s naším zařízením
  • Ochota k příležitostným cestám do zahraničí
Výhodou bude
  • Kombinace právního a technického vzdělání či zkušeností
  • Zkušenost z hi-tech oboru

Nabízíme

  • Práci ve stabilní firmě s většinovým českým podílem, která je jednou z pěti celosvětových hráčů na trhu elektronové mikroskopie
  • Prostor pro vlastní iniciativu, uplatnění zkušeností i nových nápadů
  • Moderní, příjemné pracovní prostředí v Brně – Kohoutovicích
  • Zázemí pro cyklisty i jiné sportovce
  • Flexibilní pracovní doba, možnost home office
  • 5 týdnů dovolené a až 2 dny Sick days
  • Dotovaná karta Multisport nebo ActivePass, výhodný mobilní tarif, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, ad.
  • Finanční bonusy
  • Příležitost k účasti na dobrovolnických aktivitách, ad.

Zasláním životopisu dávám souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu max. 6 měsíců.

Souhlasím, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, nad rámec uvedeného výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 roky, lze jej kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Zaujala Vás naše pozice?

Zašlete nám svůj (i) životopis v českém nebo anglickém jazyce a (ii) průvodní dopis, ve kterém nám upřesníte důvody Vašeho zájmu o pozici a očekávání.

Těšíme se na Vaše reakce.