SW Developer (C++/Qt/OpenCV)

Klíčová slova: C++11, Qt, OpenCV, image processing, object recognition, computer vision, morphology, data mining, multi-spectral imaging.
 

Nyní hledáme nového kolegu nebo novou kolegyni, který/á bude součástí projektu vývoje unikátního mikroskopu pro vysoce automatizovanou mineralogickou analýzu. V rámci tohoto projektu řešíme například rozpoznávání objektů v obraze, morfologickou analýzu, klasifikace materiálů pomocí multi-spektrálních dat a statistické zpracování velkých souborů dat.

 

Popis pozice

 • Návrh, a tvorba software pro elektronový mikroskop (technologie C/C++11, Qt, OpenCV)
 • Zpracování obrazových a spektroskopických dat - např. rozpoznávání objektů v obraze, klasifikace objektů na základě jejich morfologie, klasifikace materiálů pomocí multi-spektrálních dat
 • Statistické zpracování velkých souborů – řešíme optimalizace algoritmů z hlediska časové a prostorové náročnosti, cachování, organizace dat v operační paměti
 • Spolupráce v rámci projektového týmu a komunikace s ostatními vývojovými skupinami – HW, mechanická konstrukce, fyzika, aplikace
 • Výsledek své práce si můžeš ihned otestovat na funkčním systému v naší laboratoři

Požadujeme

 • SŠ/VŠ vzdělání - obor informatika a výpočetní technika, nebo elektrotechnika a informatika
 • Velmi dobrá znalost C++
 • Základní přehled o metodách používaných pro statistické zpracování souborů dat.
 • Schopnost dobře spolupracovat v týmu a domluvit se nejen s programátory
 • Alespoň mírně pokročilá znalost AJ (dokážeš se vyznat v technických dokumentech a návodech, zvládneš základní emailovou komunikaci, domluvíš se s anglicky mluvícím kolegou)
Výhodou je:
 • Znalost C++11, aplikační framework Qt, nebo skriptovací jazyk Python
 • Zkušenosti s vývojem pro Windows v prostředí MS Visual Studio

Nabízíme

 • Spolupráce na zajímavých projektech, v týmu kreativních kolegů
 • Prostor pro využití nových nápadů, možnost rovnou otestovat svá řešení v laboratoři
 • Aktivní využití angličtiny díky spolupráci se zahraničními kolegy, zároveň možnost zdokonalit se v pravidelných jazykových kurzech
 • Zázemí nové kanceláře, s klimatizací a výhledem do přírody
 • Flexibilní pracovní doba
 • 5 týdnů dovolené, Multisport karta, výhodný mobilní tarif, zázemí pro cyklisty i kávomilce, finanční bonusy, firemní akce a další…
 • nástup možný ihned nebo dohodou

Kontaktní formulář

CV
 
Příloha 2
 
Příloha 3
 
Souhlasím:
Zasláním životopisu dávám souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu max. 6 měsíců.

Souhlasím:
Souhlasím, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, nad rámec uvedeného výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 roky, lze jej kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Našel/našla jsi, co hledáš? Pak nám pošli svůj životopis a motivační dopis (slibujeme, že si ho přečteme, zajímá nás, co hledáš, případně co očekáváš od nového zaměstnání).

 

Zasláním životopisu dáváš souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o.,  IČ 26237555, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu 6 měsíců.

Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).