Systémový inženýr (R&D/NPI)

V TESCANu vyvíjíme a vyrábíme komplexní analytické přístroje, na jejichž vývoji se podílí odborníci z různých odvětví (fyzika, SW, mechanika, elektronika).

Úkolem systémového inženýra je zastřešit testování a validaci subsystémů nového přístroje, který bude v blízké době uveden na trh. A to jak po technické, tak i po dokumentační stránce, včetně předání do sériové výroby. Poté bude mít na starosti průběžné zlepšování tohoto zařízení na základě podnětů od výroby, aplikačních pracovníků firmy i zákazníků.

Popis pozice

Náplň práce systémového inženýra v TESCANu je velmi rozmanitá a může zahrnovat následující:

  • Návrh nového řešení či vylepšení dílčích komponent elektronového mikroskopu
  • Integrace zařízení třetích stran
  • Provádění experimentálních testů, ověřování funkčnosti subcelků mikroskopů (např. testování HW, SW, FW)
  • Úzká spolupráce s kolegy z ostatních vývojových oddělení (HW, SW, konstrukce, vývoj aplikací)

Požadujeme

  • VŠ –technický obor
  • Obecný přehled v oboru elektronika, mechanický design, software. Schopnost zorientovat se v architektuře komplexních elektronických přístrojů.
  • Výhodou je základní přesah do dalších oborů (fyzika/chemie), schopnost vstřebávat a využívat nové poznatky
  • Dobré komunikační a organizační dovednosti (schopnost komunikace v rámci vývoje a výroby)
  • Komunikativní znalost angličtiny (schopnost dorozumět se emailem, případně i telefonicky)
  • Logické uvažování, kritické myšlení
  • Tvůrčí myšlení, schopnost měnit myšlenky v praktické věci
  • Schopnost týmové spolupráce

Nabízíme

  • Práci v týmu vysoce kreativních lidí v mezinárodní hi-tech firmě s centrem v Brně
  • Samostatnou, tvořivou a odpovědnou práci na zajímavých projektech
  • Prostor pro využití nových nápadů, možnost rovnou otestovat svá řešení v laboratoři
  • Moderní pracovní prostředí, nové laboratoře, přátelský kolektiv
  • Aktivní využití angličtiny díky spolupráci se zahraničními kolegy, zároveň možnost zdokonalit se v pravidelných jazykových kurzech
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené, Multisport karta, výhodný mobilní tarif, zázemí pro cyklisty i kávomilce, finanční bonusy, firemní akce a další….
  • Pracoviště v Brně – Kohoutovicích
  • Nástup možný ihned

Zasláním životopisu dávám souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu max. 6 měsíců.

Souhlasím, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, nad rámec uvedeného výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 roky, lze jej kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Zaujala tě pozice? Pak nám pošli svůj životopis, a k tomu nejlépe i pár slov o tom, co hledáš, případně co očekáváš od nového zaměstnání. Rádi se ti ozveme.