Technolog - elektro

Posláním oddělení technologie je zjednodušit život hned několika oddělením: šetří čas vývojářů, pomáhá řešit problémy ve výrobě a poskytuje technickou podporu kolegům z logistiky.

Popis pozice

Práce technologa u nás je hodně různorodá a určitě ne stereotypní. Zahrnuje jak každodenní komunikaci a řešení nečekaných problémů, tak pečlivou práci při kontrole či tvorbě dokumentace.

Tvá práce bude převážně vypadat takto:
  • Komunikace s kolegy ve výrobě – pomoc při řešení komplikací ve výrobě a nedostatků ve výrobní dokumentaci
  • Kontrola a případné úpravy dokumentace převzaté z vývoje – posouzení vyrobitelnosti dílu, kontrola výkresu a soupisky materiálu
  • Konzultace s vývojáři ohledně případných neshod v dokumentaci
  • Tvorba návodek a manuálů pro výrobu (nafocení postupu výroby, zpracování v programu Composer)
  • Komunikace s externími dodavateli součástek (v češtině i angličtině)
  • Navrhování přípravků pro výrobu
  • Poskytování technické podpory oddělení logistiky (např. pomoc při vyhledávání alternativních součástek), spolupráce s dalšími odděleními napříč firmou

Požadujeme

  • Odborné znalosti a dovednosti – čtení elektro-schémat, kreslení v OrCAD či jiném návrhovém systému, výhodou (ne podmínkou) je i znalost 3D CAD programu
  • Nekonfliktní povahu a dobré komunikační dovednosti – komunikace s kolegy z výroby a vývoje bude na denním pořádku
  • Pečlivost a dobrou technickou představivost (schopnost např. posoudit v dokumentaci vyrobitelnost dílu, zapojení součástek, apod.)
  • Zručnost – nebát se zkusit si vlastnoručně výrobní postup dané součástky
  • Nebát se používat angličtinu (číst technickou dokumentaci, komunikovat s dodavateli - emailem, případně i telefonicky)

Nabízíme

  • Práce, která není stereotypní a zároveň ti umožní získat široký rozhled v oboru
  • Možnost flexibilně si plánovat pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Plně hrazený kurz angličtiny
  • Dotovaná karta Multisport nebo ActivePass, výhodný mobilní tarif
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Finanční bonusy, bonusy za doporučení nových kolegů, odměny aj.
  • Firemní kantýna, bufet a zázemí pro kávomilce
  • Zázemí pro cyklisty i jiné sportovce

Zasláním životopisu dávám souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu max. 6 měsíců.

Souhlasím, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, nad rámec uvedeného výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 roky, lze jej kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Zaujala tě pozice? Pak nám pošli svůj životopis a motivační dopis (stačí stručný průvodní dopis s upřesněním toho, co  a proč hledáš).