Mistr/vedoucí výroby elektroniky

Elektronika mikroskopu je po složitém procesu vývoje odesílána do náročné a přesné výroby elektroniky.

Hledáme zkušeného mistra/vedoucího, který zaštítí výrobu elektroniky a povede tým elektromechaniků, elektromechaniček a mechaniků.

Popis pozice

Jak to u nás vypadá?
  • Pracujeme na individuálních zakázkách pro jednotlivé zákazníky.
  • Jedná se o manuální  výrobu na jednotlivých pracovištích.
  • Nejde o práci na výrobní lince.
  • Pracujeme v čistém prostředí.
Co bude váš hlavní úkol a zodpovědnost?
  • Zajistit plynulý chod výroby elektroniky

Co to znamená?
  • Vést tým cca 18 kolegyň a kolegů
  • Organizovat denní chod výroby – jak na základě požadavků v systému, tak bude třeba zapracovat  požadavky „mimo systém“
  • Transport hotových výrobků a podsestav do skladu
  • Přidělovat práci jednotlivcům, kontrolovat odvedenou práci
  • Řešit denní provozní problémy
  • Objednávat spotřební materiál, nástroje a vybavení, které potřebuje výroba pro svoji činnost
  • Úzce spolupracovat s
    • plánovači – organizace výroby dle plánu,
    • technology – spolupráce při návrhu technologických postupů v Elektrické výrobě,
    • manažerem kvality – řešení požadavků vyplývajících z auditů a obecně neshod,
    • vedoucími oddělení finalizace, montáže a čisté montáže a v neposlední řadě s ředitelem výroby společnosti.
  • Část své pracovní doby budete fungovat i jako samostatný elektromechanik.

Jak to určitě vypadat nebude?
Nebudete sedět na jednom místě v kanceláři a sledovat vše pouze přes systém.

Požadujeme

Jak si vás představujeme?
  • Máte elektro vzdělání a praxi v oblasti elektro (budete rovnocenným partnerem našim elektromechanikům)
  •  Jste zkušený vedoucí – máte za sebou vedení týmu ve výrobní společnosti
  • Jste zvyklý/á pracovat na PC, setkal/a jste s ERP systémem v praxi
  • Záleží vám jak na výsledku, tak na lidech, kteří na něm podílí
  • Máte velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
Co je vaše výhoda?
  • Praxe na obdobné pozici
  • Obecný přehled v technických oborech fyzika, strojírenství, elektro
  • Orientace v elektronové mikroskopii
  • Znalost AJ

Nabízíme

Co umíme nabídnout?
  • Zodpovědnou a samostatnou práci
  • Zázemí rostoucí nadnárodní společnosti a perspektivu dlouhodobého zaměstnání
  • Práci ve stabilní firmě s většinovým českým podílem, která je jednou z pěti celosvětových hráčů na trhu elektronové mikroskopie.
  • Individuální přístup a stabilní práci, která je pro nás během na dlouhou trať.
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Dotovaná karta Multisport nebo ActivePass, výhodný mobilní tarif
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Finanční bonusy, bonusy za doporučení nových kolegů, k významným životním událostem, apod.
  • Dobrovolnické aktivity
  • Stravenky a dobrá káva zdarma
  • Zázemí pro cyklisty i jiné sportovce
  • Pracoviště v Brně – Kohoutovicích
  • Nástup možný ihned

Zasláním životopisu dávám souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu max. 6 měsíců.

Souhlasím, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, nad rámec uvedeného výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 roky, lze jej kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Našel jste to, co hledáte? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis a pár průvodních slov (zajímá nás, co vás na pozici mistra oslovilo a co od ní očekáváte).
Nemáte u sebe zrovna životopis? Nevadí, pošlete nám ho později. Děkujeme.