Vývojář – Frontend (JavaScript, MVVM)

Hledáme nového kolegu nebo novou kolegyni se zkušenostmi s MVVM frameworkem, který/á podpoří tým SW vývojářů a bude se podílet na zcela novém vývojovém projektu.
V rámci tohoto projektu budeš mít prostor samostatně navrhovat aplikace pro ovládání elektronového mikroskopu, za použití frontend technologií. Zároveň se můžeš podílet i na vývoji backendu (v C++).

Popis pozice

Co bude Tvou náplní práce?
  • Návrh, analýza a tvorba aplikačního a diagnostického software pro elektronové mikroskopy (technologie Python, HTML5, CSS3, Frontend JavaScript (ES6), Vue.js, React, Bootstrap 4, WebSocket, Angular, Webpack, aj.))
  • Možnost spolupráce na řídícím software pro elektronové mikroskopy (technologie C/C++11, Qt, STL, Boost)
  • SW komunikace s pokročilým HW
  • Spolupráce s ostatními vývojovými skupinami – elektronika, fyzika

Požadujeme

Co od Tebe očekáváme?
  • SŠ/VŠ vzdělání – obor informatika nebo elektrotechnika
  • Ovládáš velmi dobře webové technologie
  • Máš alespoň základy v C++
  • Orientuješ se ve světě IT
  • Znáš význam zkratky SOLID
  • Máš chuť se učit a převzít za svou práci odpovědnost
  • Dokážeš dobře spolupracovat v týmu a domluvit se nejen s programátory
  • Máš alespoň mírně pokročilou znalost AJ (dokážeš se vyznat v technických dokumentech a návodech, zvládneš základní emailovou komunikaci, domluvíš se s anglicky mluvícím kolegou)

Nabízíme

Co můžeš čekat Ty od nás?
  • Budeš spolupracovat v týmu vysoce kreativních a zároveň přátelských kolegů
  • Dostaneš prostor pro využití nových nápadů, svá řešení si můžeš rovnou otestovat v laboratoři
  • Díky spolupráci se zahraničními kolegy využiješ angličtinu, zároveň se můžeš zdokonalit v pravidelných jazykových kurzech
  • Budeš mít zázemí nové kanceláře, s klimatizací a výhledem do přírody
  • Sportuješ? Můžeš využívat program Multisport/ ActivePass karty, máme zázemí pro cyklisty i jiné sportovce (sprchy, úschovna kol apod.)
  • Miluješ kafe a dobré jídlo? U nás najdeš kávovary i kávomilce, v kantýně snídaně a dotované obědy
  • Rád/a vyrazíš s kolegy na pivo nebo za sportem? Tak to si budeme rozumět!
  • A co další benefity? Můžeš se těšit mj. na:
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Výhodný mobilní tarif
  • Dobrovolnické aktivity
  • Finanční bonusy, bonusy za doporučení nových kolegů, a další.

Zasláním životopisu dávám souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu max. 6 měsíců.

Souhlasím, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, nad rámec uvedeného výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 roky, lze jej kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Našel/našla jsi, co hledáš? Pak nám pošli svůj životopis a motivační dopis - zajímá nás, co hledáš, případně co očekáváš od nového zaměstnání.

Related job positions