VÝVOJÁŘ – simulace/výpočty (MATLAB, COMSOL)

Právě hledáme kolegu/kolegyni, který/á se bude podílet na vývoji elektronových mikroskopů.

Na této pozici budeš optimalizovat pomocí simulačních programů podobu elektronové optiky. Výsledky pak budou použity jako základní vstupy do mechanické konstrukce a dále pak do řídícího SW systému.
Výsledkem tvé práce bude konkurenceschopný produkt, který je praktickým nástrojem pro bádání vědců nebo pro posouvání hranic v polovodičovém průmyslu.

Popis pozice

Náplň práce je velmi rozmanitá a může zahrnovat následující:
  •  Návrh nového řešení či vylepšení dílčích komponent elektronového mikroskopu
  • Výpočty a simulace (COMSOL, ANSYS, MATLAB,Python)
  • Provádění experimentálních testů, ověřování funkčnosti subcelků mikroskopů (např. testování HW, SW, FW)
  • Úzká spolupráce s kolegy z ostatních vývojových oddělení (HW, SW, konstrukce, vývoj aplikací)
  • Integrace zařízení třetích stran
  • Dokumentace vývojových projektů
  • Další úkoly plynoucí z běžného chodu firmy (podpora výroby, prodeje, prezentace výsledků vývoje apod.)

Požadujeme

  • VŠ – matematicko-fyzikální, elektrotechnický, či jiný technický obor
  • Obecný přehled v oboru fyziky, elektromagnetismu a elektronických přístrojů je výhodou
  • Výhodou je také základní přesah do různých oborů (elektronika, mechanický design, software), schopnost vstřebávat a využívat nové poznatky
  • Komunikativní znalost angličtiny (schopnost dorozumět se emailem, případně i telefonicky)
  • Logické uvažování a kritické myšlení
  • Tvůrčí myšlení, schopnost měnit myšlenky v praktické věci
  • Schopnost týmové spolupráce a zároveň samostatnost

Nabízíme

  • Práci v týmu vysoce kreativních lidí v mezinárodní hi-tech firmě s centrem v Brně
  • Samostatnou, tvořivou a odpovědnou práci na zajímavých projektech
  • Prostor pro využití nových nápadů, možnost rovnou otestovat svá řešení v laboratoři
  • Moderní pracovní prostředí, nové laboratoře, příjemný kolektiv
  • Aktivní využití angličtiny díky spolupráci se zahraničními kolegy, zároveň možnost zdokonalit se v pravidelných jazykových kurzech
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Výhodný mobilní tariff
  • Dobrovolnické aktivity
  • Finanční bonusy, bonusy za doporučení nových kolegů, a další...

Zasláním životopisu dávám souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu max. 6 měsíců.

Souhlasím, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, nad rámec uvedeného výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 roky, lze jej kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Našel/našla jsi, co hledáš? Pak nám pošli svůj životopis a motivační dopis - zajímá nás, co hledáš, případně co očekáváš od nového zaměstnání.