Vývojář software - C++

Hledáme nového kolegu nebo novou kolegyni, který/á bude součástí projektu vývoje SW pro elektronové mikroskopy. Vývoj je rozmanitý, od komunikace s HW na nejnižších úrovních, přes zpracování obrazových dat, až po GUI design.

Klíčová slova: C++11, Qt, Python, OpenCV, image processing, computer vision

Popis pozice

  • Návrh, analýza a tvorba software pro elektronové mikroskopy
  • Technologie C/C++, Qt, Python, XML, TCP/IP
  • Řídicí software pro nejmodernější analytická zařízení v oblasti nanotechnologií
  • Zpracování statického i živého obrazu 2D/3D
  • Specializovaný software pro forenzní, mineralogické, defektoskopické analýzy
  • Spolupráce s ostatními vývojovými skupinami – elektronika, mechanická konstrukce, fyzika

Požadujeme

  • VŠ - obor informatika a výpočetní technika, elektrotechnika a informatika
  • Znalost C/C++, znalost návrhových postupů při vývoji software
  • Základní orientace v technice i přírodních vědách
  • Alespoň mírně pokročilá znalost AJ
  • Komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Práce v týmu kreativních lidí v mezinárodní hi-tech firmě se sídlem v Brně
  • Prostor pro využití nových nápadů, možnost rovnou otestovat svá řešení v laboratoři
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days, dotovaná neschopenka
  • Systém interního vzdělávání, plně hrazený kurz angličtiny v pracovní době
  • Dotovaná karta Multisport nebo ActivePass, výhodný mobilní tarif
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Finanční bonusy, bonusy za doporučení nových kolegů, aj.
  • Bezúročná půjčka na bydlení
  • Dobrovolnické aktivity
  • Firemní kantýna s dotovanými obědy, bufet a dobrá káva zdarma
  • Zázemí pro cyklisty i jiné sportovce
  • Pracoviště v Brně - Kohoutovicích

Zasláním životopisu dávám souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu max. 6 měsíců.

Souhlasím, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, nad rámec uvedeného výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 roky, lze jej kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Našel/našla jsi, co hledáš? Pak nám pošli svůj životopis a motivační dopis - zajímá nás, co hledáš, případně co očekáváš od nového zaměstnání.