Vývojář VN elektroniky

VN elektronika u elektronového mikroskopu obnáší vysokonapěťové zdroje, které mají malý výkon, ale jsou velmi stabilní a využívají se především k emisi a urychlení částic (elektronů). Nejedná se tedy o energetická zařízení.

Aktuálně hledáme kolegu/kolegyni, který/á má ambice stát se opravdovým „guru“ v oblasti precizní VN elektroniky“. Co tím myslíme? Budeš se dlouhodobě specializovat na VN elektroniku, pracovat na méně projektech ale za to hodně do hloubky, koordinovat malý tým v rámci projektu a zároveň i samostatně vyvíjet. K tomu potřebuješ hlavně opravdový zájem o VN, nadhled, praktický a důsledný přístup a občas taky pevné nervy :-)

Popis pozice

  • Samostatné navrhování elektroniky se zaměřením na VN - zejm. zdroje urychlovacího napětí
  • Definování funkcí navrhované elektroniky
  • Systémové zastřešení návrhu – spolupráce s kolegy z dalších oddělení na layoutu, konstrukci, návrhu embedded elektroniky a firmware či technologii
  • testování jednotlivých podcelků („na stole“) – to zahrnuje i vlastní návrh testovacích přípravků
  • Následné otestování celku na mikroskopu
  • Návrh a tvorba finálních oživovacích přípravků a postupů pro sériovou výrobu
  • Zpracování dokumentace

Požadujeme

  • Odborné znalosti a dovednosti – dobrá znalost návrhového systému (OrCAD je výhodou, ale ne podmínkou), výhodou je znalost VN zdrojů, precizní elektroniky a také základů teorie elektromagnetického pole apod.
  • Přehled v elektronice – znalost trendů v oboru, dostupnosti elektro součástek, apod.
  • Zájem o VN elektroniku – ochota neustále se vzdělávat a dlouhodobě se v této oblasti specializovat
  • Systémový nadhled – schopnost chápat souvislosti i mimo elektroniku
  • Dobrá týmová spolupráce
  • Praktická zručnost –umět vzít do ruky nářadí apod.
  • Znalost angličtiny alespoň mírně pokročile (schopnost psát dokumentaci, číst technické informace v AJ, psát emaily)

Nabízíme

  • Příležitost stát se skutečným specialistou na VN elektroniku
  • Zkušenosti s precizní elektronikou v unikátním odvětví elektronové mikroskopie
  • Možnost flexibilně si plánovat pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days, dotovaná neschopenka
  • Systém interního vzdělávání, plně hrazený kurz angličtiny v pracovní době
  • Dotovaná karta Multisport nebo ActivePass, výhodný mobilní tarif
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Finanční bonusy, bonusy za doporučení nových kolegů, aj.
  • Bezúročná půjčka na bydlení
  • Dobrovolnické aktivity
  • Firemní kantýna s dotovanými obědy, bufet a dobrá káva zdarma
  • Zázemí pro cyklisty i jiné sportovce
  • Pracoviště v Brně - Kohoutovicích

Zasláním životopisu dávám souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu max. 6 měsíců.

Souhlasím, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, nad rámec uvedeného výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 roky, lze jej kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Zaujala tě pozice? Pak nám pošli svůj životopis a motivační dopis (stačí stručný průvodní dopis s upřesněním toho, co a proč hledáš).

Related job positions