Vývojový konstruktér

Máš zkušenosti ve strojní konstrukci a chceš se v oboru dále profesně rozvíjet? Vyhovuje ti spolupráce v týmu a rád/a si rozšíříš obzory i v dalších odvětvích jako je elektronika, software či fyzika?

Pak se možná najdeš v TESCANu. Právě hledáme nového kolegu či novou kolegyni na oddělení mechanické konstrukce.

Jak může vypadat tvůj pracovní den se dozvíš zde:

Popis pozice

  • Přenášení aplikačních požadavků do konkrétního konstrukčního řešení
  • Zpracování modelů, výkresů, projekčních podkladů jednotlivých částí výrobků či dílčích sestav, jejich testování a zavádění do opakované výroby
  • Vedení požadované dokumentace a administrativy vývojových projektů
  • Práce v systémech SolidWorks a PDM
  • Spolupráce s ostatními odděleními (fyzika, hardware, mechanická dílna)

Požadujeme

  • Zkušenosti na obdobné pozici (i při škole) – velmi dobrá znalost práce v konstrukčním programu (SolidWorks je výhodou, nikoliv podmínkou)
  • Vítána je znalost jemné mechaniky, vakuové techniky a materiálového inženýrství, znalost technologie výroby dílů
  • Středně pokročilá znalost AJ (schopnost komunikovat emailem v AJ, pracovat s dokumentací, občas vyřídit telefonát)
  • Prostorová představivost
  • Iniciativní a kreativní přístup k práci
  • Ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • Pestrou práci v týmu vysoce kreativních lidí v mezinárodní hi-tech firmě se sídlem v Brně
  • Samostatnou, tvořivou a odpovědnou práci na zajímavých projektech
  • Prostor pro využití nových nápadů, možnost rovnou otestovat svá řešení v laboratoři
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené, jazykové a odborné vzdělávání, Multisport a ActivePass karta, výhodný mobilní tarif, zázemí pro cyklisty i kávomilce, finanční bonusy, firemní akce a další….
  • Pracoviště v Brně – Kohoutovicích
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

Zasláním životopisu dávám souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu max. 6 měsíců.

Souhlasím, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, nad rámec uvedeného výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 roky, lze jej kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

 Našel/našla jsi, co hledáš? Pak nám pošli svůj životopis a motivační dopis (zajímá nás, co hledáš, případně co očekáváš od nového zaměstnání).